Trafione w Zielone

Ekskluzywne japońskie zielone herbaty i kosmetyki.

wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » DLACZEGO JAPOŃSKIE KOSMETYKI?
0123
0

DLACZEGO JAPOŃSKIE KOSMETYKI?
 

Japońskie kosmetyki pod względem jakościowym zajmują pierwsze miejsce na świecie.

 

Japońscy producenci kosmetyków słyną z perfekcyjnego doboru składników, czerpią na ich temat wiedzę poprzez wieloletnie badania, obserwacje, doświadczenie, stosowanie nowoczesnych technologii.

Są oni kontrolowani przez organy nadzorujące, których wymogi dotyczące wprowadzania produktów do obrotu są bardzo restrykcyjne.

Dlaczego na rynku europejskim spotykamy znikomą ilość japońskich produktów kosmetycznych, skoro są tak doskonałe?


Właśnie dlatego.

 

Ponadto wiele japońskich marek woli promować swoje produkty na terenie własnego państwa, nie chcąc zdradzać szczegółów doboru takich a nie innych składników.

Pozostaje kwestia związana z wymogami Unii Europejskiej, których absurdów Japończycy nie są w stanie zrozumieć.


Aby poznać dbałość Japonek o cerę, należy zwrócić uwagę na ich rytuał, wręcz ceremonię pielęgnacji skóry, której uczą się wraz  z etapem dorastania. Troska o pielęgnację twarzy Japonek opiera się na 5 krokach, których dokładniejszy opis znajdą Państwo w naszych artykułach. Europejki do oczyszczania twarzy oraz zaoszczędzenia czasu i pieniędzy wybiorą dostępny w  europejskich drogeriach płyn micelarny firmy X, który pomimo wysokiej ceny niestety przy dłuższym stosowaniu podrażni i wysuszy skórę oraz zlikwiduje jej barierę lipidową.

Oczyszczanie twarzy Japonki składać się będzie z kilku niezbędnych preparatów, z których każdy spełni odrębną funkcję i doprowadzi skórę do głębokiego oczyszczenia, niezwykłej gładkości, długiego nawilżenia, nie pozbawiając jej przy tym warstwy ochronnej. Etap oczyszczania twarzy to pierwszy krok pielęgnacji skóry Japonek. Kolejne etapy dbałości o skórę to złuszczanie, masaż twarzy, o którego istotnym znaczeniu europejska branża kosmetyczna zapomina, tonizacja, odżywianie i wreszcie nawilżanie.


Czy można stwierdzić, że brak zmarszczek na skórze Japonek jest wyłącznie efektem unikania promieni słonecznych?  W dużym stopniu tak, ale wybór odpowiednich środków pielęgnujących oraz głęboko nawilżających a także udział najnowszych generacji kolagenu i najlepiej oczyszczonych związków aktywnych z pewnością korzystnie wpłyną na stan narażonej na czynniki zewnętrzne skóry.


Czy istnieją lepsze niż japońskie preparaty do pielęgnacji włosów?
Sądząc po licznych opiniach osób, które przetestowały owe preparaty na własnych włosach – nie istnieją!

Czy jest sens stosować te produkty, skoro struktura włosa Azjatek jest odmienna?
Odpowiedź jest prosta: budowa anatomiczna włosa Azjatek, Afrykanek czy Amerykanek jest taka sama, jak Europejek.
Włosy przesuszone należy nawilżyć, włosy zniszczone należy odżywić.
Tematykę związaną z wypadaniem włosów należy poszerzyć nie tylko o zastosowanie odpowiednich odżywek ale o badania hormonalne, morfologiczne i inne.  

Czy kosmetyki japońskie są podobne pod względem doboru składników i jakości do koreańskich?
Zdecydowanie nie!

Kosmetyki koreańskie, które kuszą klientów zawartością niezwykłych składników, np.: jadem z węża bądź śluzem ze ślimaka, nie uzyskują efektu podobnego do japońskich wyrobów, co więcej często produkowane są w Chinach. Obecność w nich związków negatywnie działających na skórę przewyższa pozytywne działanie pozostałych.


Czy warto kupować oferowane przez nas japońskie kosmetyki?
Warto, ponieważ Europejki są otwarte na nowoczesność i wysoką jakość proponowanych produktów.


 

Poza tym zdobycie nowej wiedzy oraz japońskich wskazówek na temat pielęgnacji urody, z pewnością wpłynie na świadomy wybór produktów pielęgnacyjnych naszych Klientek.


Przejdź do strony głównej

BLOG

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl