Trafione w Zielone

Ekskluzywne japońskie zielone herbaty i kosmetyki.

wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O nas
0123
0

O nas


Trafione w Zielone to sklep internetowy z wysokiej jakości japońskimi zielonymi herbatami, japońską ceramiką i naturalnymi japońskimi kosmetykami.

Jesteśmy bezpośrednim importerem japońskiej herbaty, uprawianej w rejonie Uji w prefekturze Kyoto, której tereny są najodpowiedniejsze dla wzrostu ekskluzywnych herbat.
Fascynuje nas działanie i skład chemiczny zielonej herbaty, która przyczynia się do poprawy stanu zdrowia lub zapobiega występowaniu licznych chorób! Im lepsza jakość zielonej herbaty tym lepsze jej efekty prozdrowotne.
Jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć japońskiej kosmetologii. Zarówno stosowane składniki, procesy technologiczne, jak i metody pielęgnacji skóry tak odmienne od europejskich są niezwykle cenione przez wiele osób na świecie. Dzięki posiadaniu umowy na wyłączność z japońskim dystrybutorem kosmetyków Alaise Virtu Co.,Ltd. jesteśmy w stanie sprowadzić dla Klientów ekskluzywne preparaty pielęgnacyjne, które dotychczas były sprzedawane wyłącznie na rynku japońskim.

Dlaczego mamy w ofercie herbaty, ceramikę i kosmetyki japońskie? Ponieważ jesteśmy pewni ich najwyższej jakości! Nie lubimy kompromisów! Jesteśmy przekonani, że bardzo dobry, wręcz wzorowy stan środowiska naturalnego Japonii i sposób produkcji tych wyrobów pozwoli naszym Klientom i nam korzystać z najlepszych ich właściwości bez wpływu szkodliwych substancji.
W skład naszych kosmetyków wchodzą głównie naturalne wyciągi roślinne. Unikamy parabenów i silikonów.
Chcemy umożliwić jak największej grupie Klientów z Polski i innych krajów Europy skorzystanie z dobroczynnego działania ekskluzywnych zielonych herbat i japońskich kosmetyków naturalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej szczegółów na ten temat znajdą Państwo w zakładce „Dlaczego japońska herbata?" oraz „Dlaczego japońskie kosmetyki?” O wpływie zielonej herbaty na organizm przeczytają Państwo w zakładce "Warto wiedzieć." 
Przejdź do strony głównej

BLOG

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl