Trafione w Zielone

Ekskluzywne japońskie zielone herbaty i kosmetyki.

wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Koszty i opcje dostawy
0123
0

Koszty i opcje dostawy

Koszty i opcje dostawy
 
Twoje zamówienie realizujemy w możliwie najkrótszym czasie - zazwyczaj jeszcze tego samego dnia paczka rusza w drogę!

 
trafionewzielone.pl - Paczka w RUCHuPaczka w RUCHu - 7,49 zł - gratis dla zamówień powyżej 90 zł dla herbat, ceramiki, akcesoriów i produktów kosmetycznych z opisem "Darmowa dostawa."
Odbiór osobisty w Twoim punkcie RUCHu. Lista kiosków dostępna w potwierdzeniu zamówienia. Czas oczekiwania na odbiór paczki z kiosku: do 5 dni roboczych. Informacja o statusie przesyłki: SMS i e-mail.

 


trafionewzielone.pl - Poczta Polska Odbiór w PunkciePoczta Polska - Odbiór w Punkcie - sklepy Żabka, stacje Orlen, placówki Pocztowe - od 12,00 zł - gratis dla zamówień powyżej 300zł dla herbat, ceramiki, akcesoriów i produktów kosmetycznych z opisem "Darmowa dostawa."
Odbierz zamówienie w wybranym punkcie spośród ponad 7000 dostępnych miejsc. Do wyboru masz placówki pocztowe, stacje paliw Orlen (24/7), sklepy Freshmarket i Żabka (6-23/7), kioski RUCHu oraz automaty pocztowe (24/7). Czas oczekiwania na przesyłkę: 2 dni robocze.


trafionewzielone.pl - Pocztex Kurier 48Pocztex Kurier 48 - od 12,70 zł - gratis dla zamówień powyżej 300zł dla herbat, ceramiki, akcesoriów i produktów kosmetycznych z opisem "Darmowa dostawa."
Dostawa kurierem pod wskazany adres. Czas oczekiwania na przesyłkę: maksymalnie 3 dni robocze.


trafionewzielone.pl - Paczkomaty24 Paczkomaty InPost24 - odbiór przesyłki w paczkomatach InPost - gratis od 90zł dla herbat, ceramiki, akcesoriów i produktów kosmetycznych z opisem "Darmowa dostawa."
Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm) - 9,99zł
Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm) - 12,99zł
Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm) - 13,99zł
trafionewzielone.pl - dpdKurier dpd - od 15,99 zł - gratis dla zamówień powyżej 300zł dla herbat, ceramiki, akcesoriów i produktów kosmetycznych z opisem "Darmowa dostawa."
Dostawa w kolejnym dniu roboczym dla zamówień opłaconych do godziny 11:00, kurierem pod wskazany adres. 
trafionewzielone.pl - Kurier DHLKurier DHL - przesyłka lotnicza zagraniczna - 104,00 zł do krajów Unii Europejskiej, 121,00 zł do Norwegii, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy, Rosji i Turcji.
Dostawa w 1-2 dni robocze. 
trafionewzielone.plBezpłatna dostawa osobista na terenie Dolnego Śląska.
Bezpłatna dostawa osobista od 1 do 4 dni roboczych. Ta możliwość obejmuje rejon i okolice Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Obornik Śląskich, Trzebnicy i Oleśnicy.trafionewzielone.plDostawa osobista z gwarancją dostarczenia towaru w czasie do 24 godzin na terenie Dolnego Śląska - 14,90 zł.
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne tej możliwości pod numerem +48 697 010 626. Ta możliwość obejmuje rejon i okolice Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Obornik Śląskich, Trzebnicy i Oleśnicy.


trafionewzielone.plOdbiór osobisty.
Odbiór osobisty w punkcie odbioru po otrzymaniu potwierdzenia gotowości towaru.
55-095 Siedlec k. Wrocławia. 

 
  1. Dostawy mogą być realizowane do dowolnego miejsca na świecie - prosimy o kontakt, jeśli Twojego kraju nie ma na liście.
  2. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia Produktów wolnych od wad.
  3. Przed dokonaniem odbioru przesyłki Klient zobowiązany jest sprawdzić, czy opakowanie transportowe nie jest uszkodzone. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku uszkodzenia opakowania Kupujący zobowiązany jest do sporządzenia w obecności doręczyciela protokołu określającego stan przesyłki.
  4. Nie przeprowadzenie czynności określonych w pkt 3 może negatywnie wpłynąć na rozpatrzenie roszczeń Klienta.
  5. W przypadku stwierdzenia zaginięcia przesyłki, bądź nieprawidłowości w zamówieniu Sprzedawca inicjuje procedurę reklamacyjną.
  6. Czas rozpoznania reklamacji zależny jest od funkcjonowania przewoźnika. Maksymalny czas na rozpatrzenie reklamacji przesyłek wynosi 30 dni.
  7. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienie w dostawie Zamówienia spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

Przejdź do strony głównej

BLOG

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl